Belgeselsever + Eğlencesever Ek Paketi Kanalları

OUTDOOR HD

Outdoor Channel; avcılık, balıkçılık, off-road motorsporları ve avcıların günlük yaşantısını konu alan programlarla karşımıza çıkıyor. Birbirinden heyecanlı anlar ve avcıların sıradışı hikayeleriyle doğa sporlarının muhteşem dünyasına tanıklık ediyoruz.

BBC EARTH HD

 

BBC Earth evrenin inanılmaz mucizelerini paylaşarak izleyicilerine ilham vermeyi hedefliyor. Ayrıca dünyanın ileri gelen belgesel yapımcılarının işlerini görme fırsatı vererek bizleri heyecanlı bir keşif yolculuğuna çıkarıyor. 

VIASAT HISTORY HD

Viasat History; tarihin tozlu sayfalarını aralayarak geçmişte yaşanan olayların, savaşların ve dikkat çekici hikayelerin en büyüleyici yanlarını bizimle paylaşarak bizi geçmişe doğru bir yolculuğa çıkarıyor.

DOCUBOX HD

 Docubox HD; doğanın mucizeleri, vahşi yaşam, sıradışı kabileler, tanınmış kişilerin biyografileri, bilimsel gelişmeler, tarihsel gerçekler, farklı kültürler ve gezi programları gibi bir çok alanda belgeseli izleyicileriyle buluşturuyor.

FASHION TV HD

Fashion TV; moda konusunda sektöre yön veren öncü bir kanal olmakla birlikte dünyaca ünlü modacılara ve mankenlere ev sahipliği yaparak modayla amatör olarak ilgilenen insanlara da yol gösteriyor.

TRACE URBAN HD

Trace Urban; yayınladığı Hip-Hop ve R&B türündeki müzik videolarının yanısıra en güncel albümleri ve ünlü sanatçıların konserlerini de izleyicisiyle buluşturuyor. 

Belgeselsever + Eğlencesever Ek Paketi Detayları

  • Belgeselsever + Eğlencesever Ek Paketi Detayları

    Belgeselesever + Eğlencesever ek paketi, ayda 7 TL ücret ile tüm D-Smart ana abonelik paketlerinin üzerine alınabilir. D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

D-Smart Keyfinizi Ek Paketlerle Zenginleştirin

Belgeselsever Ek Paketi Ayda 8 DETAYLI BİLGİ
Eğlencesever Ek Paketi Ayda 5 DETAYLI BİLGİ
Sporsever Ek Paketi Ayda 8 DETAYLI BİLGİ
D-Smart GO Ayda 3 DETAYLI BİLGİ