Otel Çözümleri

D-Smart dijital yayın kalitesi ve zengin yayın içeriğinin sunduğu geniş yelpazedeki seçenekleriyle otel konuklarının memnuniyetini arttırmayı hedefliyoruz. Platformumuz içerisinde yer alan yerli ve yabancı canlı spor, yaşam, belgesel, moda, sanat, kültür, çocuk, dizi ve sinema kanalları ile 7’den 77’ye herkesin zevkine ve tercihine uygun yayın anlayışını yüksek görüntü ve ses kalitesi ile sunuyoruz. İşletmelerde, oda ve sosyal alanlarda HD kalitesiyle sunduğumuz dijital yayınlarımızda özellikle canlı spor yayınımız büyük ilgi görüyor. 3 Büyükler’in hazırlık karşılaşmaları, Bundesliga, ABD Majör Lig, NBA, Moto GP ve WWE gibi içerikleri izleyicilerimize sunuyoruz. Ayrıca Internet ve ses hizmetleri avantajları ile otel işletmelerinin gelirlerini arttırabilmelerini arzu ediyoruz.

Rekabetin ve alternatiflerin olduğu bir pazarda İçeriğimizle yenilikçi olmamız kullanıcılarımızın en büyük tercih nedeni… Ayrıca, kaliteli dijital yayını işletmelere sunarken satış sonrası hizmetlerimizle de işletim gereksinimlerini karşılamaktayız.

D-Smart çözümlerini tercih etmek işletmenize Yeni gelir kaynakları, işletme maliyetlerinde tasarruf, müşteri sadakati ve memnuniyeti elde etmenizi kazandıracaktır.

Hizmet alanınıza yönelik geleceğe dönük Hedefimiz, Türkiye’de D-Smart’sız hiçbir otelin kalmaması… Bunu gerçekleştirmek için işletmelerin TV yayın içeriğini, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle en tepeye taşımaktır. Müşterilerle yapılan anketlerde çalıştığımız tüm otellerde çok yüksek oranda müşteri memnuniyet sağladığımız görüldü.Bu da bizim var olduğumuz işletmelerde tüm ihtiyaçları karşıladığımızın göstergesidir.


D-Smart
Otel işletmelerinin tüm odaları, lobisi ve tesis içerisinde tek merkezden yayın dağıtımı sistemlerine bağlı tüm ekranlarında, D-Smart keyfini inanılmaz avantajlarla müşterilerinize yaşatabilirsiniz.

Otel televizyon sistemlerinde kullanılacak D-Smart uyumlu uydu alıcıları, yıllık ve sezonluk kullanım süresince otel işletmelerine ücretsiz olarak tahsis edilecektir.

Lobide D-Smart HD Ayrıcalığı ;
Otel işletmelerine sunduğumuz oda üyeliği ile birlikte ücretsiz “Lobi Kullanım” hakkınızı dilerseniz D-Smart HD olarak değerlendirerek müşterilerinize Gerçeği Görme Fırsatını sunabilirsiniz.

İkinci Yıl Üyeliği İndirimi ;
Her yıl yenilemelerde tesisler, ilan edilecek liste fiyatımız üzerinden uygulanacak % 10 indirim oranından yararlanabilirler.

Zincir Tesis İndirimi ;
Birden fazla otel işletmesine sahip işletmelerin D-Smart kullanması halinde, tesis başına tesisin ait olduğu oda kategorisinin tarifesi üzerinden indirim uygulanacaktır. Avantajlı indirim oranlarımız hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.